• Stipendijos ugdyti Lietuvos talentus

  „Talentai Lietuvai Fondas“ suteikia galimybę gabiems ir veikliems studentams mokytis ar atlikti praktiką geriausiose pasaulyje studijų programose ir universitetuose. Šie gabūs jaunuoliai neretai auga paprastose, mažas ar vidutines pajamas gaunančiose šeimose, kurių finansinė padėtis riboja būsimųjų studentų potencialą. Tačiau jau šiandien kiekvienas mūsų galime tapti mecenatu ir įgalinti Lietuvos talentus augti!

  Sužinok daugiau...
 • Stipendijos atvežti geriausią tarptautinę praktiką į Lietuvą

  Kiekvienas galime prisidėti prie Lietuvos augimo paaukoję vos 1€. Remdami „Talentai Lietuvai Fondas“ finansavimo kampanijas sukūrusius abiturientus ir studentus, suteikiame jiems galimybę semtis žinių iš tarptautinį pripažinimą pelniusių mokslininkų ir ekspertų bei atvežti įgytas žinias į Lietuvą.

  Sužinok daugiau...
 • Sėkmės istorijos, auginančios Lietuvą

  Kas jie, su Jūsų pagalba įveikę studijų įmokų kliūtis ir jau studijuojantys ar baigę studijas geriausiose pasaulyje programose? Tarp sėkmės istorijų yra Skaistė, Ieva, Viktoras, Unė, Gabija ir dar daugybė kitų, aktyviai prisidedančių prie Lietuvos auginimo bei jau grįžusių kurti Lietuvai.

  Sužinok daugiau...

Kaip visa tai veikia?

1. Kandidatai teikia finansavimo paraiškas

Abiturientai ir studentai gali teikti finansavimo paraiškas „Talentai Lietuvai Fondas“ jei:  

 • jų asmeninė ar šeimos finansinė padėtis užkerta kelią sumokėti studijų įmoką ar išvykti studijuoti;

 • jie yra oficialiai pakviesti į prestižinę studijų programą ar praktiką;

 • jie savo studijų metu įgytomis žiniomis ir įgūdžiais siekia prisidėti prie Lietuvos gerovės kūrimo ar vardo garsinimo.

Paraiškas taip pat gali teikti abiturientai, kurie dar nėra gavę oficialaus aukštosios mokyklos pakvietimo studijuoti, tačiau pasižymi įspūdingais akademiniais pasiekimais.


2. „Talentai Lietuvai Fondas“ komisija svarsto pateiktas paraiškas

„Talentai Lietuvai Fondas“ komisijos nariai nepriklausomai vertina kiekvieną aplikaciją atsižvelgdami į individualią paraiškos teikėjo situaciją, motyvaciją, finansavimo poreikį, studijų kokybę ir potencialų indėlį į Lietuvos gerovę. Atrankos kriterijus atitinkančios ir aukštus komisijos vertinimus gavusios paraiškos gauna prieigą kurti asmeninę finansavimo kampaniją „Talentai Lietuvai Fondas“ internetinėje svetainėje. Kiekvienas atranką praėjęs kandidatas yra konsultuojamas „Talentai Lietuvai Fondas“ ambasadorių, kurie pataria, kaip sukurti sėkmingą finansavimo kampaniją ir ją viešinti. Komisijos sudėtį galite pamatyti čia.


3. Kiekvienas galime finansiškai prisidėti prie individualios sėkmės istorijos

„Talentai Lietuvai Fondas“ internetinės svetainės lankytojai gali naršyti po būsimųjų studentų ar praktikantų finansavimo kampanijas ir viešai arba anonimiškai paaukoti norimą sumą individualiam kandidatui. Svetainės lankytojai taip pat gali sekti kampanijų finansavimo progresą. Sėkmingai finansuoti ir studijuoti išvykę kandidatai įsipareigoja informuoti mecenatus apie tolesnį jų studijų ar karjeros progresą. Ši informacija taip pat viešinama „Talentai Lietuvai Fondas“ internetinėje svetainėje.Šių metų dalyviai

Kviečiame susipažinti su 2019-ųjų sutelktinio finansavimo kampanijomis! Paspaudę ant kampanijos, rasite daugiau informacijos, bei galėsite prisidėti.