• Ieva Ginkevičiūtė

    Prisidėk prie Ievos Ginkevičiūtės šokio mokslo magistro studijų Berno universitete Šveicarijoje stipendijos

    Sužinok daugiau...

Kaip visa tai veikia?

Po dviejų sėkmingų finansavimo sezonų atnaujiname reikalavimus kandidatams.
Kviečiame aplikuoti jau pradėjusius bakalauro ar magistro studijas geriausiose pasaulyje studijų programose, tačiau pristigusius finansavimo jas tęsti, bei gavusius pasiūlymą atlikti praktiką, kurios kainos nedengia kitos oficialios stipendijos.
Abiturientams bei būsimiems magistrantams, gavusiems pasiūlymus studijuoti prestižinėse studijų programose, rekomenduojame teikti paraiškas Lietuvos valstybinei stipendijai „Kitas 100“.

1. Kandidatai teikia finansavimo paraiškas

Abiturientai ir studentai gali teikti finansavimo paraiškas „Talentai Lietuvai Fondas“ jei:  

  • jų asmeninė ar šeimos finansinė padėtis užkerta kelią sumokėti studijų įmoką ar išvykti studijuoti;

  • jie yra oficialiai pakviesti atlkti praktiką prestižiniame universitete;

  • jie jau yra pradėję studijas, tačiau pristigo lėšų jas tęsti ar užbaigti;

  • jie savo studijų metu įgytomis žiniomis ir įgūdžiais siekia prisidėti prie Lietuvos gerovės kūrimo ar vardo garsinimo.

Paraiška yra teikiama video formatu. Kandidatai video įraše turi prisistatyti komisijos nariams, pristatyti savo studijų programą, savo motyvaciją ir ambicijas šias studijas tęsti, savo finansinę situaciją, bei kaip planuoja prisidėti prie Lietuvos vystymo. Video aplikacija padeda komisijos nariams realiau įvertinti kandidato galimybę sėkmingai surinkti lėšas minios finansavimo būdu.


2. „Talentai Lietuvai Fondas“ komisija svarsto pateiktas paraiškas

„Talentai Lietuvai Fondas“ komisijos nariai nepriklausomai vertina kiekvieną aplikaciją atsižvelgdami į individualią paraiškos teikėjo situaciją, motyvaciją, finansavimo poreikį, studijų kokybę ir potencialų indėlį į Lietuvos gerovę. Atrankos kriterijus atitinkančios ir aukštus komisijos vertinimus gavusios paraiškos gauna prieigą kurti asmeninę finansavimo kampaniją „Talentai Lietuvai Fondas“ internetinėje svetainėje. Kiekvienas atranką praėjęs kandidatas yra konsultuojamas „Talentai Lietuvai Fondas“ ambasadorių, kurie pataria, kaip sukurti sėkmingą finansavimo kampaniją ir ją viešinti. Komisijos sudėtį galite pamatyti čia.


3. „Talentai Lietuvai Fondas“ organizatoriai padeda atrinktiems kandidatams paruošti sėkmingas minios finansavimo kampanijas

Tarp „Talentai Lietuvai Fondas“ organizatorių rasite komunikacijos specialistus, verslo pasaulio atstovus bei studentus, sėkmingai vykdžiūsius minios finansavimo kampanijas praėjusiais metais. Ši patirtis leidžia efektyviai konsultuoti atrinktus kandidatus ir padėti jiems paruošti stiprias kampanijas.


4. Kiekvienas galime finansiškai prisidėti prie individualios sėkmės istorijos

„Talentai Lietuvai Fondas“ internetinės svetainės lankytojai gali naršyti po būsimųjų studentų ar praktikantų finansavimo kampanijas ir viešai arba anonimiškai paaukoti norimą sumą individualiam kandidatui. Svetainės lankytojai taip pat gali sekti kampanijų finansavimo progresą. Sėkmingai finansuoti ir studijuoti išvykę kandidatai įsipareigoja informuoti mecenatus apie tolesnį jų studijų ar karjeros progresą. Ši informacija taip pat viešinama „Talentai Lietuvai Fondas“ internetinėje svetainėje.Projektas grįžta!

Jau galite siųsti savo video aplikacijas. Daugiau informacijos - keturiuose punktuose viršuje.