• Organizatoriai

    Žmonės, padėję „Talentai Lietuvai Fondas“ idėjai išvysti dienos šviesą.

 

Nuo pat projekto idėjos užgimimo gūdžiais 2015-aisiais iki šiandien, projekto organizatoriai vysto projekto koncepciją, mezga partnerystes, rūpinas skaidrumo užtikrinimu ir kuria sutelktinio finansavimo sistemą. Garbioji komisija, sudaryta iš žinomų ir gerbiamų įvairių sričių profesionalų, užtikrina, jog „Talentai Lietuvai Fondas“ dalyviai būtų atrinkti teisingai ir nešališkai.

2019-ųjų etapo komisija

Dr. Vladas Lašas

Verslininkas, filantropas ir visuomenininkas, vienas iš idėjos kurti sutelktinio finansavimo platformą Lietuvos studentams autorių ir GLL valdybos narys.

Vlado Lašo nuotrauka

Dr. Ainius Lašas

KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas, Bath universiteto lektorius (JK).

Vlado Lašo nuotrauka

Simona Mins

Profesionali džiazo daininkė, Vilniuje baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, vėliau su European Touring stipendija baigusi prestižinį Berklee College of Music Bostone. Bostone šiuo metu vysto savo šiuolaikinio teatro kompaniją 'Syntheater'.

Simona Mins nuotrauka

Dr. Urtė Neniškytė

Biochemikė, VU ir Kembridžo universiteto absolventė, Marie Skłodowska-Curie stipendininkė, šiuo metu grįžusi ir dirbanti Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre, Lietuvos mokslo tarybos valdybos narė.

Urtė Neniškytė nuotrauka

Alvydas Šeibokas

Architektas, Lietuvos-Austrijos UAB ARCHIHALĖ direktorius, Vilniaus Dailės akademijos profesorius, Vilniaus technologiju ir dizaino kolegijos tarybos narys, 1998 m. geriausio architektūrinio objekto Lietuvoje autorius.

Šeiboko nuotraukaOrganizatoriai


Ieva Masliukaitė

Amsterdamo Universiteto doktorantė, sutelktinio finansavimo būdu sėkmingai finansavusi dalį magistro studijų įmokos Oksfordo universitete.

Ievos nuotrauka

Mindaugas Valiulis

Voriko universiteto absolventas dirbantis su kapitalo rinkos bei finansinių technologijų plėtra Europos Komisijoje.

Mindaugo nuotrauka

Tadas Kriščiūnas

Oksfordo universiteto absolventas, dirbantis finansų/bankininkystės srityje Jungtinėje Karalystėje, turintis priklausomybę nuo filantropiško darbo.

Tado nuotrauka

Kotryna Stankutė-Jaščemskienė

Mariaus Jakulio Jason fondo vadovė.

Kotrynos nuotrauka

Patricija Paula Mažintaitė

Teisininkė, Vilniaus Universiteto studentė.

Patricijos nuotrauka

Augmantė Ališauskaitė

Entuziastinga ir net kiek hiperaktyvi pasaulio pilietė, kuriai iššūkiai yra jos varomoji jėga. Jau spėjusi pajusti, ką reiškia gyventi 4 skirtingose kultūrose (Vokietijos, Danijos, Kinijos ir Lietuvos), tačiau grįžusi į Lietuvą ir atradusi save verslo bankininkystėje.

Augmantės nuotrauka

Daumantas Azarinskas

London School of Economics absolventas, dirbantis Bloomberg finansinių technologijų verslo plėtroje ir aktyviai užsiimantis filantropiniais projektais.

Daumanto nuotrauka

Aistė Ambrasė

Neuromokslų doktorantė Tübingeno universitete Vokietijoje ir Edinburgo universiteto filosofijos magistro absolventė, tarp studijų kaupusi viešųjų ryšių patirtį dirbdama privačiame sektoriuje.

Aistės nuotrauka

Aurimas Aleksandras Nausėdas

Edinburgo universiteto absolventas, Vilniaus universiteto doktorantas, aktyvus visuomeninkas.

Aurimo nuotrauka2019-ųjų etapo partneriai


MJJ


"Talentai Lietuvai Fondas" partneris, kuris svarstys galimybę atrinktiems mūsų platformos dalyviams suteikti papildomą grantą/stipendiją - "Mariaus Jakulio Jason Fondas". Fondas sukurtas teikti finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo. Viena iš krypčių - stipendijos aktyvių, pilietiškų ir gabių lietuvių magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose, kad grįžę po mokslų jie konkrečiais darbais ir savo žiniomis prisidėtų prie Lietuvos ateities kūrimo. Programos dalyvis įsipareigoja po studijų baigimo sutartą laiką dirbti Lietuvoje. Daugiau informacijos rasite čia.2018-ųjų etapo partneriai


TransferGo


Prieš 5 metus finansinių technologijų startuolio idėja gimė pastebėjus, kad tarptautinių piniginių perlaidų paslaugos yra brangios ir sudėtingos. Šiandien „TransferGo“ – vienas didžiausių Lietuvos finansinių technologijų startuolių, ką tik nominuotas greičiausiai augančio startuolio kategorijoje prestižiniuose „TechCrunch“ „Europas“ apdovanojimuose. Startuolis įveda naują pinigų perlaidų standartą - greitį ir paprastumą, saugumą ir skaidrumą, aptarnauja klientus jiems suprantama kalba, be bankinio žargono.

Nuo veiklos pradžios jis yra pritraukęs per 20 mln. USD investicijų. Naujausios 10 mln. USD vertės investicijos staruolis sulaukė iš Turkijos rizikos kapitalo fondų valdytojos „Revo Capital“. Nuolat auganti ir tobulinama „TransferGo“ platforma veikia 47 pasaulio šalyse, ja naudojasi per 600 tūkst. vartotojų. Praėjusiais metais įmonė pasiūlė iki 30 min. trunkančių tarptautinių bankinių perlaidų paslaugą, veiklą išplėtė Azijoje.

Tarptautinių perlaidų „status quo“ drebinantis startuolio komandą sudaro 100 profesionalų, kurie veikia 4 biuruose Londone, Vilniuje, Berlyne bei Varšuvoje. Įmonė išsiskiria itin aukštu – 9.6 balų – „Trustpilot“ klientų pasitikėjimo indeksu.

Startuoliui vadovaujantis ir į „Forbes“ įtakingiausių Europos finansų rinkos žaidėjų, kuriems dar nėra trisdešimt, sąrašą patekęs Daumantas Dvilinskas sako, kad, nepaisant nuolat augančios komandos iš įvairių pasaulio šalių ir besiplečiančio paslaugų spektro, „Transfergo“ vis dar tvyro startuoliška dvasia.