• Šokio mokslo magistro studijos Berno universitete Šveicarijoje

  Prisidėti prie tikslo kviečia Ieva Ginkevičiūtė
Kampanijos pabaigos data
09/01/2021 - 22:00
Ieva Ginkevičiūtė's picture

Ieva Ginkevičiūtė

Tikslui surinkta
3 050,00 €
4 100,00 €
74.39% tikslo pasiekta


Prisidėkite:

PayPal
TransferGo

Sveiki, esu Ieva Ginkevičiūtė, profesionali šokėja ir šokio bei judesio edukatorė. Jau 15-ka metų dalinuosi savo patirtimi su daugybe moksleivių ir studentų Lietuvoje ir užsienyje. Vesdama užsiėmimus supratau, jog šokėjų sveikata ir žinios apie kūną, traumų prevencija bei šokio edukacijos kritinis permąstymas yra labiausiai mane dominančios temos. Tad prieš penkerius metus prisijungiau prie tarptautinės šokį ir kūną tyrinėjančios bendruomenės ,,The Axis Syllabus”. O 2020 m. į lietuvių kalbą išverčiau šios bendruomenės įkūrėjo, F. Faust parašytą knygą ,,The Axis Syllabus. Žmogaus judėjimo leksikonas”.

Šiais metais gavau kvietimą studijuoti Šokio mokslo magistrantūrą Berno Universitete Šveicarijoje.
Ši programa tokia pirmoji ir vienintelė visoje Europoje. Šios magistro studijos apima žinias apie šokėją, jo kūną, fiziologiją, psichologiją, neuromokslą, treniruotes ir gyvenimo būdą. Studijų metu bus analizuojamas ir šokio atlikimo menas bei šokio įtaka žmogui. Man būtų didelė garbė šioje magistrantūros programoje atstovauti Lietuvai.

Edukacija ir Lietuvoje vykdomi projektai
Esu baigusi šokio pedagogikos bakalauro studijas Lietuvoje. Vėliau savo žinias gilinau šiuolaikinio šokio bakalauro studijų metu Škotijoje. Vesti užsiėmimus pradėjau 2006 metais. Per visus tuos metus teko pasidalinti savo patirtimi su daugybe moksleivių ir studentų iš Lietuvos vaikų ir jaunimo centro, Čiurlionio menų mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ir kitų meno institucijų. Šiuo metu dirbu su projektais: ,,_PO ODA_” , ,,Mąstantis kūnas”, bei ,,Interakcija judesiu”, taip pat konsultuoju privačiai, organizuoju tarptautinius seminarus, konferencijas. Esu gavusi keturias Lietuvos kultūros tarybos stipendijas gilinti žinias ir įgyvendinti sumanytus projektus.

Daugiau apie mane: www.ievaginkeviciute.lt

Iki magistro – trūksta Jūsų pagalbos
Labai džiaugiuosi, jog ,,Talentai Lietuvai” fondas padeda man įgyvendinti šią kampaniją ir taip priartėti prie tikslo surinkti trūkstamą pinigų sumą studijoms pradėti.
Studijų ir pragyvenimo Šveicarijoje kaina siekia 9700 eur. per metus. Šiuo metu savo santaupomis galiu padengti daugiau nei pusę šios sumos - 5600 Eur, tačiau 4100 Eur vis dar trūksta. Kviečiu prisidėti surenkant trūkstamą pinigų sumą studijoms tam, kad galėčiau išvykti studijuoti ir įgytas žinias parvežti į Lietuvą. Net ir nedidelė jūsų skirta suma šį tikslą padaro lengviau pasiekiamu.

Atsidėkodama už palaikymą, visiems prisidėjusiems suteiksiu galimybę dalyvauti ,,Eisenos teorijos” užsiėmime (internetu). Prisidedančius 30 eur pakviesiu į savo užsiėmimų ciklą ,,PO ODA”, į kuriuos galėsite ateiti patys arba padovanoti dalyvavimo galimybę savo pažįstamiems. Prisidėjusiems daugiau nei 100 Eur suteiksiu 50 Eur nuolaidų kuponą į artėjančius www.aslithuania.lt The Axis Syllabus šokį ir kūną tyrinėjančios bendruomenės renginius Lietuvoje.

Baigusi šias studijas gautomis žiniomis ir patirtimi dalinsiuosi Lietuvoje.
Esu užtikrinta, jog šokio mokslo eksperto žinios ženkliai prisidėtų prie Lietuvos šokio, sporto, medicinos ir kitų bendruomenių akiračio plėtimo. Noriu prisidėti prie atsakingo ir mokslinėmis žiniomis paremto šokio edukacijos kūrimo Lietuvoje.

Rėmėjų atsiliepimai

  Sėkmės!Anonimas. Labai tikiu tavim, jaučiu tavo aistrą ir palaikau!
  Anonimas. Sėkmės!

  Aurimas Ražanauskas. Sėkmės
  Adomas Klimantas. Nuostabus kelias, pirmyn!!!
  Laura. Sėkmės!!!

Dokumentai

Pazyma

Universiteto priėmimo pažyma

Laiskas

Motyvacinis studento(-ės) laiškas

Laiskas

Dalyvio CV